• Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla kl. I-III

• Dnia 06.02.2024 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Najpiękniejszy zimowy krajobraz”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy zgodnej z tytułem konkursu z zastosowaniem dowolnej techniki. Celem konkursu było: inspirowanie dzieci do samodzielnej kreatywności twórczej, uwrażliwienie na piękno zimowego krajobrazu, otaczającej nas przyrody, rozwijanie wyobraźni plastycznej i wrażliwości estetycznej oraz ćwiczenie sprawności manualnej. W konkursie wzięło udział 29 uczniów z klas I-III. Wszystkie wykonane przez dzieci prace były wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy. Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Zwycięzcom serdecznie gratuluję!

Ariadna Z.

• "Cukierek za życzliwość"

• Podsumowaliśmy szkolny etap ogólnopolskiego konkursu  "Cukierek za życzliwość - i Ty możesz zostać wolontariuszem" organizowanym przez Fundację „Dwa Skrzydła Anioła”. Celem konkursu było uczenie młodzieży bezinteresownej pomocy potrzebującym we współpracy z rodzicami i czerpanie z tego satysfakcji. Każdego dnia będąc życzliwym zwyciężamy i sami czerpiemy radość z naszych dobrych uczynków i reakcji na nie. W konkursie bezapelacyjnymi zwycięzcami okazali się uczniowie klasy 5 b. Spośród wszystkich prac szkolna komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:

I miejsce – Lena Szymańska

II miejsce – Zuzanna Gawińska

III miejsce – Maria Komorowska

Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Zeszyt zwyciężczyni weźmie udział także w etapie ogólnopolskim tego konkursu. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom za udział w konkursie. Gratulujemy Wam wszystkim i dziękujemy za bycie życzliwym. Nie przestawajcie czynić dobra.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” - Św. Jan Paweł II