WYNIKI NAUCZANIA
Nagroda Wójta Gminy Książki
dla najlepszego absolwenta 2019/2020
Klasa VIII c Krause Lena, średnia 5,94, zachowanie wzorowe
Nagroda Przewodniczącej Rady Rodziców
w roku szkolnym 2019/2020
Klasa VIII a Sacha Magdalena, średnia 5,65, zachowanie wzorowe
Klasa VIII b Tuszyńska Wiktoria, średnia 5,65, zachowanie wzorowe
Nagroda Dyrektora Szkoły
w roku szkolnym 2019/2020
Klasa VIII c Kubiak Karol, średnia 5,29, zachowanie bardzo dobre
Nagroda Wójta Gminy Książki
w roku szkolnym 2019/2020
Klasa VII b Kwietniewski Mateusz, Laureat Konkursu Przedmiotowego Kuratora Oświaty z chemii
Klasa VII b Betyna Szymon, Finalista Konkursu Przedmiotowego Kuratora Oświaty z biologii
Wykaz uczniów wyróżnionych w roku szkolnym 2019/2020,
którzy otrzymali Nagrody Wójta Gminy Książki
Klasa I a Lena Angowska
Kinga Gajtkowska
Eryk Holweg
Klasa I b Jakub Dziura
Nina Krause
Lena Szymańska
Maria Zaleśna
Klasa II a Feruś Barbara
Okońska Marta
Klasa II b Lewandowska Wiktoria
Macikowski Maciej
Klasa III a Agnieszka Pastuszak
Klasa IV a Jaroszek Szymon, średnia 5,00, zachowanie wzorowe
Klasa V a Weronika Michalska, średnia 5,08, zachowanie bardzo dobre
Weronika Wiśniewska, średnia 5,08, zachowanie bardzo dobre
Klasa V b Zimnowłodzki Adam, średnia 5,33, zachowanie wzorowe
Kordowska Oliwia, średnia 5,33, zachowanie wzorowe
Okoński Jakub, średnia 5,33, zachowanie wzorowe
Klasa V c Krzysztof Majta, średnia 5,33, zachowanie wzorowe
Lipińska Karolina, średnia 5,33, zachowanie wzorowe
Michewicz Karolina, średnia 5,33, zachowanie bardzo dobre
Klasa VI a Piskorska Daria, średnia 5,50, zachowanie wzorowe
Klasa VI b Wiśniewski Kacper, średnia 5,67, zachowanie wzorowe
Klasa VI c Maja Komorowska, średnia 5,50, zachowanie wzorowe
Klasa VII a Ziarnik Monika, średnia 5,43, zachowanie wzorowe
Klasa VII b Julia Pawlak średnia 5,43, zachowanie wzorowe
Uczniowie wyróżniający się w nauce w roku szkolnym 2019/2020 :
Grupa O – M. Aleksandrowicz
- Wiśniewski Jakub
- Lipiński Aleksander
- Dąbrowski Seweryn
- Strzelecka Wiktoria
Grupa O – M. Kuligowska
- Fiałkowski Filip
- Lewandowska Amelia
- Łoński Wojciech
- Tomkiewicz Szymon
- Wańczyk Kacper
- Wańczyk Szymon
- Wiśniewski Jan
- Witomski Miłosz
- Wzorek Aniela
- Zarembski Aleksander
Klasa I a
- Angowska Lena
- Biernacka Aleksandra
- Gajtkowska Kinga
- Holweg Eryk
- Kordowska Magdalena
- Lupa Maria
- Sieradzka Lena
- Skwark Patryk
- Sumińska Ewa
- Wańczyk Julia
- Wiśniewski Hubert
- Wojciechowski Dominik
Klasa I b
- Dziura Jakub
- Krause Nina
- Szymańska Lena
- Zaleśna Maria
- Baran Magdalena
- Gawińska Zuzanna
- Komorowska Maria
- Palembas Nikola
- Pastuszak Miłosz
- Plecing Zuzanna
- Tuszyńska Alicja
Klasa II a
- Biziorek Monika
- Feruś Barbara
- Markuszewski Adam
- Okońska Marta
- Owsianik Alan
- Wiśniewska Amelia
Klasa II b
- Lewandowska Wiktoria
- Macikowski Maciej
- Fic Lena
- Jaranowski Antoni
- Rasielewska Maria
- Suchocki Filip
- Tomaszewski Oliwier
- Zabroń Maya
- Bukowski Oskar
Klasa III a
- Baran Aleksandra
- Boniecki Seweryn
- Dziura Aleksandra
- Kochmańska Zofia
- Marzec Zofia
- Pastuszak Agnieszka
- Rygielska Zofia
- Sosnowska Amelia
- Staniszewska Michalina
- Witomska Amelia
Klasa IVa
- Brożek Kornelia, średnia 4,91, zachowanie bardzo dobre
- Jaroszek Szymon, średnia 5,00, zachowanie wzorowe
Klasa Va
- Kowalczyk Bartosz, średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre
- Michalska Weronika, średnia 5,08, zachowanie bardzo dobre
- Skwark Wojciech, średnia 5,00, zachowanie wzorowe
- Sypek Judyta, średnia 4,92, zachowanie bardzo dobre
- Wiśniewska Weronika, średnia 5,08, zachowanie bardzo dobre
Klasa Vb
- Kordowska Oliwia, średnia 5,33, zachowanie wzorowe
- Okoński Jakub, średnia 5,33, zachowanie wzorowe
- Rygielska Jadwiga, średnia 5,08, zachowanie bardzo dobre
- Sieradzka Nikola, średnia 5,25, zachowanie bardzo dobre
- Śmigecki Szymon, średnia 4,83, zachowanie bardzo dobre
- Woliński Patryk, średnia 4,92, zachowanie bardzo dobre
- Zimnowłodzki Adam, średnia 5,33, zachowanie wzorowe
Klasa Vc
- Bąkowski Szymon, średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre
- Bukowski Oliwier, średnia 4,75, zachowanie bardzo dobre
- Lipińska Karolina, średnia 5,33, zachowanie wzorowe
- Majta Krzysztof, średnia 5,33, zachowanie wzorowe
- Mazur Maria, średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre
- Mędryk Wiktoria, średnia 5,00, zachowanie wzorowe
- Michewicz Karolina, średnia 5,33, zachowanie bardzo dobre
- Owsianik Piotr, średnia 4,75, zachowanie wzorowe
- Pawlak Kornelia, średnia 5,17, zachowanie wzorowe
- Plecing Oliwia, średnia 4,83, zachowanie bardzo dobre
- Rasielewska Zuzanna, średnia 5,25, zachowanie wzorowe
Klasa VIa
- Gaweł Aleksandra, średnia 4,75, zachowanie wzorowe
- Piskorska Daria, średnia 5,50, zachowanie wzorowe
- Wojnowski Filip, średnia 4,92, zachowanie wzorowe
- Zalewska Jagoda, średnia 5,17, zachowanie wzorowe
Klasa VIb
- Ciepiela Leon, średnia 5,25, zachowanie wzorowe
- Drozdalska Wiktoria, średnia 5,42, zachowanie wzorowe
- Dziura Bartosz, średnia 5,08, zachowanie wzorowe
- Filipska Marika, średnia 5,33, zachowanie wzorowe
- Sypek Maksymilian, średnia 5,00, zachowanie wzorowe
- Tuszyńska Zuzanna, średnia 4,92, zachowanie bardzo dobre
- Wiśniewski Kacper, średnia 5,67, zachowanie wzorowe
- Załęska Natalia, średnia 5,17, zachowanie wzorowe
- Zender Amelia, średnia 5,17, zachowanie wzorowe
Klasa VIc
- Górka Witold, średnia 4,83, zachowanie bardzo dobre
- Kamycki Wojciech, średnia 4,75, zachowanie bardzo dobre
- Komorowska Maja, średnia 5,50, zachowanie wzorowe
- Lisiński Jędrzej, średnia 4,75, zachowanie bardzo dobre
- Nadworny Filip, średnia 5,08, zachowanie bardzo dobre
- Wódkowski Igor, średnia 4,92, zachowanie bardzo dobre
- Wrzesińska Monika, średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre
- Zimnowłodzka Sara, średnia 5,42, zachowanie wzorowe
Klasa VIIa
- Bukała Aleksandra, średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre
- Kowalska Martyna, średnia 4,79, zachowanie wzorowe
- Sieradzka Klaudia, średnia 4,79, zachowanie bardzo dobre
- Wójcik Paulina, średnia 4,86, zachowanie bardzo dobre
- Ziarnik Monika, średnia 5,43, zachowanie wzorowe
Klasa VIIb
- Betyna Szymon, średnia 5,07, zachowanie wzorowe
- Grygielewicz Kinga, średnia 5,29, zachowanie wzorowe
- Pawlak Julia, średnia 5,43, zachowanie wzorowe
- Wiśniewska Małgorzata, średnia 4,93, zachowanie wzorowe
Uczniowie klas ósmych wyróżniający się w nauce:
Klasa VIIIa
- Bielik Natalia, średnia 5,0, zachowanie bardzo dobre
- Buszta Weronika, średnia 5,0, zachowanie wzorowe
- Komorowski Mikołaj, średnia 5,0, zachowanie bardzo dobre
- Krajczewski Bartosz, średnia 4,88, zachowanie wzorowe
- Lewandowska Ewelina, średnia 4,82, zachowanie bardzo dobre
- Owsianik Wojciech, średnia 4,76, zachowanie bardzo dobre
- Sacha Magdalena, średnia 5,65, zachowanie wzorowe
Klasa VIIIb
- Betlejewski Kacper, średnia 5,14, zachowanie bardzo dobre
- Kamiński Maciej, średnia 4,93, zachowanie bardzo dobre
- Tuszyńska Wiktoria, średnia 5,65, zachowanie wzorowe
Klasa VIIIc
- Krause Lena, średnia 5,94, zachowanie wzorowe
- Kubiak Karol, średnia 5,29, zachowanie bardzo dobre
- Zaleśna Zuzanna, średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre
Wykaz uczniów wyróżnionych w roku szkolnym 2018/2019,
którzy otrzymali Nagrody Wójta Gminy Książki
Klasa I a Okońska Marta
Klasa I b Lewandowska Wiktoria
Klasa II a Staniszewska Michalina
Klasa III a Krzyżykowska Zuzanna
Klasa IV a Wiśniewska Weronika, zach .bdb, śr.5,27
Klasa IV b Okoński Jakub, zach. bdb, śr. 5,27
Rygielska Jadwiga, zach. wz, śr. 5,27
Klasa IV c Rasielewska Zuzanna, zach. wz, śr. 5,82
Klasa V a Piskorska Daria, zach. wz, śr. 5,00
Klasa V b Wiśniewski Kacper, zach. wz, śr. 5,67
Klasa V c Komorowska Maja, zach. wz, śr. 5,92
Klasa VI a Ziarnik Monika, zach. wz, śr. 5,73
Klasa VI b Grygielewicz Kinga, zach. wz, śr. 5,45
Klasa VII a Sacha Magdalena, zach. bdb, śr. 5,43
Klasa VII b Tuszyńska Wiktoria, zach. wz, śr. 5,36
Klasa VII c Krause Lena, zach. wz, śr. 5,71
Klasa VIII a Ziarnik Wojciech, zach. bdb, śr. 5,29
Klasa VIII b Michewicz Maciej, zach. wz, śr. 5,57
Najlepsi z najlepszych na zakończenie roku szkolnego 2018/2019
Klasa IV a
- Wiśniewska Weronika – 5,27
- Kowalczyk Bartosz – 5,09
- Michalska Weronika - 4,91
- Sypek Judyta – 4,82
Klasa IV b
- Okoński Jakub – 5,27
- Rygielska Jadwiga – 5,27
- Zimnowłodzki Adam – 5,18
- Dąbrowska Ewelina – 5,09
- Woliński Patryk – 5,09
- Kordowska Oliwia – 4,91
- Sieradzka Nikola – 4,91
Klasa IV c
- Rasielewska Zuzanna – 5,82
- Majta Krzysztof – 5,64
- Lipińska Karolina – 5,55
- Michewicz Karolina – 5,45
- Pawlak Kornelia- 5,27
- Plecing Oliwia – 5,09
- Mazur Maria – 5,00
- Pikus Dawid – 5,00
- Mędryk Wiktoria – 4,91
- Kamycka Oliwia – 4,82
Klasa V a
- Piskorska Daria – 5,00
- Zalewska Jagoda – 4,83
Klasa V b
- Wiśniewski Kacper – 5,67
- Ciepiela Leon – 5,25
- Dziura Bartosz – 5,08
- Filipska Marika – 5,00
- Sypek Maksymilian – 4,92
- Zender Amelia – 4,92
- Drozdalska Wiktoria – 4,75
- Załęska Natalia – 4,75
Klasa V c
- Komorowska Maja – 5,92
- Zimnowłodzka Sara – 5,33
- Wrzesińska Monika – 5,17
- Lisiński Jędrzej – 4,83
- Rybicka Paulina – 4,75
- Wódkowski Igor – 4,75
Klasa VI a
- Ziarnik Monika – 5,73
- Bukała Aleksandra – 5,27
- Kowalska Martyna – 5,27
- Sieradzka Klaudia – 5,27
- Wójcik Paulina – 5,18
Klasa VI b
- Grygielewicz Kinga – 5,45
- Pawlak Julia – 5,36
- Betyna Szymon – 5,27
- Cichocka Oliwia – 5,27
- Kwietniewski Mateusz – 4,91
- Pawłowska Amanda – 4,82
- Wiśniewska Małgorzata – 4,82
Klasa VII a
- Sacha Magdalena – 5,43
- Bielik Natalia – 4,79
- Krajczewski Bartosz – 4,79
Klasa VII b
- Tuszyńska Wiktoria – 5,362 – 4,79
- Bertlejewski Kacper
Klasa VII c
- Krause Lena – 5,71
- Kubiak Karol – 5,07
Klasa VIII a
- Ziarnik Wojciech – 5,33
- Borzykowska Emilia – 5,06
- Lipiński Kacper – 5,06
- Zalewska Kinga – 4,89
Klasa VIII b
- Michewicz Maciej – 5,50
- Lewandowska Klaudia – 5,22
- Bukała Weronika – 4,94
Informacja o wynikach uczniów za I półrocze roku szkolnego 2018/2019
Przedszkole grupa 0 - wychowawca p. Marzena Aleksandrowicz – frekwencja 86 %
Wyróżnione dzieci :
- Zaleśna Maria
- Dziura Jakub
- Krause Nina
- Komorowska Maria
- Palembas Nikola
- Szymańska Lena
- Gawińska Zuzanna
- Pastuszak Miłosz
Przedszkole grupa 0 – wychowawca p. Małgorzata Kuligowska – frekwencja 83 %
Wyróżnione dzieci :
- Angowska Lena
- Biernacka Aleksandra
- Gajtkowska Kinga
- Kordowska Magdalena
- Lupa Maria
- Wańczyk Julia
- Wojciechowski Dominik
- Holweg Eryk
Klasa I a – wychowawca p. Renata Sądowska – frekwencja klasy 93 %
Wyróżnieni uczniowie :
- Barszczewska Kalina
- Biziorek Monika
- Dąbrowska Anna
- Dziura Marta
- Feruś Barbara
- Gołaszewski Stanisław
- Majek Zuzanna
- Okońska Marta
- Owsianik Alan
- Wiśniewska Amelia
Klasa I b – wychowawca p.Maria Polcyn– frekwencja klasy 94 %
Wyróżnieni uczniowie :
- Fic Lena
- Lewandowska Wiktoria
- Macikowski Maciej
- Owsianik Antoni
- Zabroń Marta
- Rasielewska Maria
- Jaranowski Antoni
Klasa II a – wychowawca p. Iwona Mazurkiewicz – frekwencja klasy 92 %
Wyróżnieni uczniowie :
- Baran Aleksandra
- Boniecki Seweryn
- Ciupak Wiktor
- Dziura Aleksandra
- Kochmańska Zofia
- Marzec Zofia
- Pastuszak Agnieszka
- Rygielska Zofia
- Słoma Wiktoria
- Sosnowska Amelia
- Staniszewska Michalina
- Witomska Amelia
- Ziarnik Łukasz
Klasa III a – wychowawca p.Jolanta Kwaśniewska– frekwencja klasy 93 %
Wyróżnieni uczniowie :
- Banasik Bartosz
- Jaroszek Szymon
- Krzyżykowska Zuzanna
- Różycka Patrycja
Klasy IV – VIII
Klasa IV a – wychowawca p.Magdalena Kesler– frekwencja klasy 94 % - średnia klasy : 4,13
- Wiśniewska Weronika 5,00
Klasa IV b – wychowawca p.Sylwia Kamińska – frekwencja klasy 95 % - średnia klasy : 4,43
- Okoński Jakub 5,09
- Kordowska Oliwia 5,0
- Rygielska Jadwiga 5,0
- Zimnowłodzki Adam 4,91
- Dąbrowska Ewelina 4,82
- Woliński Patryk 4,82
Klasa IV c – wychowawca p.Małgorzata Kwiatkowska – frekwencja klasy 93 % - średnia klasy : 4,57
- Lipińska Karolina 5,27
- Rasielewska Zuzanna 5,27
- Pawlak Kornelia 5,18
- Michewicz Karolina 5,09
- Szeliga Oliwia 5,00
- Mazur Maria 4,91
Klasa V a – wychowawca p.Maria Walkiewicz – frekwencja klasy 91,7 % - średnia klasy : 3,6
- Piskorska Daria 4,67
Klasa V b – wychowawca p.Tomasz Sulikowski– frekwencja klasy 93,6 % - średnia klasy : 3,94
- Wiśniewski Kacper 5,25
- Ciepiela Leon 5,0
- Filipska Marika 4,83
Klasa V c – wychowawca p.Katarzyna Malinowska-Wituła– frekwencja 92,5 % - średnia klasy : 4,31
- Komorowska Maja 5,27
- Zimnowłodzka Sara 5,09
- Wrzesińska Monika 5,0
- Lisiński Jędrzej 4,91
- Rybicka Paulina 4,91
Klasa VI a – wychowawca p.Anna Polcyn– frekwencja klasy 95 % - średnia klasy : 3,83
- Ziarnik Monika 5,27
- Kowalska Martyna 4,82
Klasa VI b – wychowawca p.Iwona Domaciuk– frekwencja klasy 92 % - średnia klasy : 4,45
- Cichocka Oliwia 5,00
- Grygielewicz Kinga 5,00
- Pawlak Julia 5,00
- Betyna Szymon 4,91
Klasa VII a – wychowawca p.Wiesława Dymowska– frekwencja klasy 92,6 % - średnia klasy : 3,62
- Sacha Magdalena 5,14
Klasa VII b – wychowawca p.Małgorzata Zielińska-Gronowska– frekwencja 95,5% - średnia klasy : 3,6
- Tuszyńska Wiktoria 5,14
Klasa VII c – wychowawca p.Łukasz Filipski– frekwencja klasy 93 % - średnia klasy : 3,47
- Krause Lena 5,5
Klasa VIII a – wychowawca p.Agnieszka Krause– frekwencja klasy 92 % - średnia klasy : 3,3
- Ziarnik Wojciech 4,93
Klasa VIII b – wychowawca p.Marlena Barszczewska– frekwencja klasy 91 % - średnia klasy : 3,34
- Michewicz Maciej 5,07
Wyniki nauczania za I półrocze 2017/2018
Przedszkole w Książkach
Grupa 0 a: wychowawca p. Anita Janowska - frekwencja : 89 %
- Dąbrowska Anna
- Markuszewski Adam
- Okońska Marta
- Owsianik Alan
- Wiśniewska Amelia – dzieci 6-letnie
- Baran Magdalena – dzieci 5-letnie
- Krause Nina
- Komorowska Maria
- Zaleśna Maria
Grupa 0 b: wychowawca p. Danuta Hebel – frekwencja : 80 %
- Fic Lena
- Lewandowska Wiktoria
- Macikowski Maciej
- Owsianik Antoni
- Rasielewska Maria
- Zabroń Maya - dzieci 6-letnie
- Wańczyk Julia – 5-lat
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Książkach
Klasa I a: wychowawca p. Iwona Mazurkiewicz – frekwencja : 93 %
- Baran Aleksandra
- Dziura Aleksandra
- Kochmańska Zofia
- Sosnowska Amelia
- Witomska Amelia
Klasa I b: wychowawca p. Dorota Nowak – frekwencja : 93,2 %
- Feruś Franciszek
- Marzec Zofia
- Pastuszak Agnieszka
- Staniszewska Michalina
- Ziarnik Łukasz
Klasa II a: wychowawca p. Jolanta Kwaśniewska – frekwencja : 93 %
- Jaroszek Szymon
- Krzyżykowska Zuzanna
- Różycka Patrycja
Klasa IIIa: wychowawca p. Renata Sądowska – frekwencja : 93 %
- Kowalczyk Bartosz
- Michalska Weronika
- Skwark Wojciech
- Sypek Judyta
- Wiśniewska Weronika
- Chrzanowski Michał
Klasa III b: wychowawca p. Sylwia Kamińska – frekwencja : 93,7 %
- Dabrowska Ewelina
- Kordowska Oliwia
- Okoński Jakub
- Rygielska Jadwiga
- Sieradzka Nikola
- Woliński Patryk
- Zimnowłodzki Adam
Klasa III c: wychowawca p. Maria Polcyn – frekwencja : 92 %
- Bąkowski Szymon
- Grzybek Nadia
- Lipińska Karolina
- Majta Krzysztof
- Mazur Marta
- Michewicz Karolina
- Pawlak Kornelia
- Rasielewska Zuzanna
- Szeliga Oliwia
Klasa IV a: wychowawca p. Maria Walkiewicz – frekwencja : 93,2 %; średnia klasy : 3,92
- Zalewska Jagoda – 4,91
- Piskorska Daria - 4,64
- Olszewska Amelia – 4,55
- Gaweł Aleksandra – 4,45
Klasa IV b: wychowawca p. Tomasz Sulikowski – frekwencja : 93,22 %; średnia klasy 4,09
- Wiśniewski Kacper – 5,18
- Ciepiela Leon – 5,09
- Drozdalska Wiktoria – 4,64
- Filipska Marika – 4,55
- Sypek Maksymilian – 4,55
- Tuszyńska Zuzanna – 4,55
- Załęska Natalia – 4,55
Klasa IV c: wychowawca p.Katarzyna Malinowska – Wituła – frekwencja : 89,55 %; średnia klasy 4,52
- Komorowska Maja – 5,45
- Zimnowłodzka Sara – 5,18
- Wrzesińska Monika – 5,09
- Lisiński Jędrzej – 5,00
- Rybicka Paulina – 4,91
- Woźniak Emilia – 4,91
- Wódkowski Igor – 4,82
- Potorska Martyna – 4,64
Klasa V a: wychowawca p. Anna Polcyn – frekwencja : 94 %; średnia klasy 3,97
- Ziarnik Monika – 5,45
- Wójcik Paulina – 5,09
- Kowalska Martyna – 4,91
- Sosnowski Kacper – 4,91
- Bukała Aleksandra – 4,55
Klasa V b: wychowawca p. Iwona Domaciuk– frekwencja : 92 %; średnia klasy 4,39
- Grygielewicz Kinga – 5,27
- Betyna Szymon – 4,82
- Wiśniewska Małgorzata – 4,73
- Dąbrowska Katarzyna – 4,64
- Pawlak Julia – 4,64
Klasa VI a: wychowawca p. Wiesława Dymowska – frekwencja : 93 %; średnia klasy 4,06
- Sacha Magdalena – 5,64
- Komorowski Mikołaj – 5,18
- Krajczewski Bartosz – 5,0
- Bielik Natalia – 4,64
- Buszta Weronika – 4,55
- Granda Wiktor – 4,55
Klasa VI b: wychowawca p.Małgorzata Zielińska-Gronowska– frekwencja : 92,53 %; średnia klasy 3,99
- Tuszyńska Wiktoria – 5,45
- Betlejewski Kacper – 4,91
- Kamiński Maciej – 4,73
Klasa VI c: wychowawca p. Anna Pawlikowska – frekwencja : 92 %; średnia klasy 3,93
- Krause Lena – 5,64
- Zaleśna Zuzanna – 5,18
- Kubiak Karol – 4,64
Klasa VII a: wychowawca p. Agnieszka Krause– frekwencja : 93 %; średnia klasy 3,58
- Ziarnik Wojciech – 4,86
- Lipiński Kacper – 4,64
- Borzykowska Emilia – 4,36
- Zalewska Kinga – 4,36
Klasa VII b: wychowawca p. Marlena Barszczewska– frekwencja : 92 %; średnia klasy 3,23
- Michewicz Maciej – 5,0
- Lewandowska Klaudia – 4,29
- Woźniak Marta – 4,00
Rok szkolny 2016/2017
Uczniowie z najwyższymi wynikami w nauce i zachowaniu,
którzy otrzymali Nagrody Wójta Gminy Książki
kl. I a – Krzyżykowska Zuzanna
kl. II a – Kowalczyk Bartosz
kl. II b – Zimnowłodzki Adam
kl. II c – Rasielewska Zuzanna
kl. III a – Piskorska Daria
kl. III b – Ciepiela Leon
kl. III c – Komorowska Maja
kl. IV a – Ziarnik Monika – średnia 5,91; zachowanie wzorowe
kl. IV b – Grygielewicz Kinga – średnia 5,09; zachowanie wzorowe
kl. V a – Sacha Magdalena – średnia 5,82; zachowanie wzorowe
Komorowski Mikołaj – średnia 5,82; zachowanie wzorowe
Kl. V b – Tuszyńska Wiktoria – średnia 5,64 – zachowanie wzorowe
Kl. V c – Krause Lena – średnia 5,82; zachowanie wzorowe
Kl. VI a – Ziarnik Wojciech – średnia 5,54; zachowanie bardzo dobre
Kl. VI b – Michewicz Maciej – średnia 5,73; zachowanie wzorowe
Wyniki nauczania za I półrocze 2016/2017
Uczniowie wyróżniający się w nauce :
Przedszkole – grupa „0” – wychowawca p. Małgorzata Kuligowska
- Baran Aleksandra
- Kochmańska Zofia
- Rygielska Zofia
- Sosnowska Amelia
- Witomska Amelia
Klasa I a – wychowawca p. Jolanta Kwaśniewska
- Banasik Bartosz
- Jaroszek Szymon
- Krzyżykowska Zuzanna
- Matura Weronika
- Różycka Patrycja
Klasa II a- wychowawca p. Renata Sądowska
- Chrzanowski Michał
- Kowalczyk Bartosz
- Michalska Weronika
- Skwark Wojciech
- Sypek Judyta
- Wiśniewska Weronika
- Wojciechowska Julia
Klasa II b- wychowawca p. Sylwia Kamińska
- Dąbrowska Ewelina
- Kordowska Oliwia
- Rygielska Jadwiga
- Sieradzka Nikola
- Woliński Patryk
- Zimnowłodzki Adam
Klasa II c – wychowawca p. Maria Polcyn
- Bąkowski Szymon
- Lipińska Karolina
- Majta Krzysztof
- Mazur Maria
- Michewicz Karolina
- Owsianik Piotr
- Grzybek Nadia
- Pawlak Kornelia
- Rasielewsla Zuzanna
Klasa III a – wychowawca p. Anita Janowska
- Gaweł Aleksandra
- Olszewska Amelia
- Piskorska Daria
- Zalewska Jagoda
- Lisiński Adrian
- Szynkiewicz Martyna
- Szynkiewicz Wiktoria
Klasa III b – wychowawca p. Dorota Nowak
- Ciepiela Leon
- Dziura Bartosz
- Drozdalska Wiktoria
- Sypek Maksymilian
- Wiśniewski Kacper
- Załęska Natalia
- Zender Amelia
- Derkowska Roksana
Klasa III c - wychowawca p. Iwona Mazurkiewicz
- Komorowska Maja
- Lisiński Jędrzej
- Potorska Martyna
- Rybicka Paulina
- Woźniak Emilia
- Wódkowski Igor
- Wrzesińska Monika
- Zimnowłodzka Sara
Klasa IV a – wychowawca p. Anna Polcyn
- Ziarnik Monika – 5,55
- Wójcik Paulina – 5,09
- Bukała Aleksandra – 4,91
- Kowalska Martyna – 4,91
- Sieradzka Klaudia – 4,73
- Sosnowski Kacper – 4,73
Klasa IV b – wychowawca p. Iwona Domaciuk
- Grygielewicz Kinga – 5,0
- Betyna Szymon – 4,91
- Dąbrowska Katarzyna – 4,81
- Wiśniewska Małgorzata – 4,81
- Żądlak Amelia – 4,81
- Kwietniewski Mateusz – 4,73
- Pawlak Julia – 4,72
Klasa V a – wychowawca p. Ewa Dymowska
- Sacha Magdalena – 5,45
- Komorowski Mikołaj – 5,18
- Bielik Natalia – 4,91
- Lewandowska Ewelina - 4,91
- Granda Wiktor – 4,64
- Buszta Weronika – 4,54
- Krajczewski Bartosz – 4,54
- Rybicki Krystian – 4,54
Klasa V b – wychowawca p. Joanna Kiziuk
- Tuszyńska Wiktoria – 5,45
- Betlejewski Kacper – 5,0
- Kamiński Maciej – 4,82
Klasa V c – wychowawca p. Anna Pawlikowska
- Krause Lena – 5,55
- Zaleśna Zuzanna – 5,0
- Kubiak Karol – 4,91
- Górny Damian – 4,64
- Rojek Anna – 4,64
- Wojciechowski Karol – 4,64
Klasa VI a – wychowawca p. Agnieszka Krause
- Lipiński Kacper – 5,0
- Zalewska Kinga – 5,0
- Borzykowska Emilia – 4,9
- Ziarnik Wojciech – 4,63
Klasa VI b – wychowawca p. Marlena Barszczewska
- Michewicz Maciej – 5,27
- Lewandowska Klaudia – 4,81
- Woźniak Marta – 4,81
- Kalinowski Filip – 4,73
Wyniki nauczania za I półrocze 2015/2016
Klasa I a – wychowawca p. Katarzyna Jędrzejewska - frekwencja 81,3 %
Uczniowie wyróżniający się w nauce:
- Dąbrowski Ksawery
- Gąszczyk Filip
- Kowalczyk Bartosz
- Marzec Maria
- Michalska Weronika
- Sypek Judyta
- Wiśniewska Weronika
- Wojciechowska Julia
- Wojciechowski Łukasz
Klasa I b – wychowawca p. Sylwia Kamińska – frekwencja 93,5 %
Uczniowie wyróżniający się w nauce:
- Zimnowłodzki Adam
- Woliński Patryk
- Kordowska Oliwia
- Sieradzka Nikola
- Rygielska Jadwiga
- Dąbrowska Ewelina
Klasa I c – wychowawca p. Maria Polcyn – frekwencja 95,4 %
Uczniowie wyróżniający się w nauce:
- Lipińska Karolina
- Majta Krzysztof
- Mazur Maria
- Michewicz Karolina
- Pawlak Kornelia
- Rasielewska Zuzanna
Klasa II a – wychowawca p. Anita Janowska – frekwencja 94 %
Uczniowie wyróżniający się w nauce:
- Gaweł Aleksandra
- Olszewska Amelia
- Piskorska Daria
- Witomski Szymon
- Zalewska Jagoda
- Wojnowski Filip
Klasa II b – wychowawca p. Dorota Nowak – frekwencja – 92,6 %
Uczniowie wyróżniający się w nauce:
- Ciepiela Leon
- Drozdalska Wiktoria
- Dziura Bartosz
- Kesler Zofia
- Sypek Maksymilian
- Wiśniewski Kacper
- Tuszyńska Zuzanna
- Załęska Natalia
- Zender Amelia
Klasa II c – wychowawca p. Iwona Mazurkiewicz – frekwencja 92 %
Uczniowie wyróżniający się w nauce:
- Górka Witold
- Komorowska Maja
- Lisiński Jędrzej
- Potorska Martyna
- Wódkowski Igor
- Wrzesińska Monika
- Zimnowłodzka Sara
Klasa III a - wychowawca p. Jolanta Kwaśniewska – frekwencja 95 %
Uczniowie wyróżniający się w nauce:
- Ziarnik Monika
- Wójcik Paulina
- Sosnowski Kacper
- Sieradzka Klaudia
- Popielec Wiktoria
- Kowalska Martyna
- Bukała Aleksandra
Klasa III b – wychowawca p. Renata Sądowska – frekwencja – 94 %
Uczniowie wyróżniający się w nauce:
- Betyna Szymon
- Grygielewicz Kinga
- Kwietniewski Mateusz
- Pawlak Julia
- Wiśniewska Małgorzata
- Żądlak Amelia
Klasa IV a – wychowawca p. Ewa Dymowska – frekwencja 97 % - średnia klasy 4,47
Uczniowie wyróżniający się w nauce:
- Komorowski Mikołaj – średnia 5,27
- Sacha Magdalena – 5,18
- Kowalska Angelika – 4,9
- Granda Wiktor – 4,8
- Dąbrowski Damian – 4,6
- Rybicki Krystian – 4,6
- Bielik Natalia – 4,6
- Owsianik Wojciech – 4,54
Klasa IV b – wychowawca p. Joanna Kiziuk – frekwencja 96 % - średnia klasy 4,16
Uczniowie wyróżniający się w nauce:
- Tuszyńska Wiktoria – średnia 5,18
- Kamiński Maciej – 5,09
- Betlejewski Kacper – 5,0
- Leszczyńska Anna – 4,73
- Rygielski Rafał – 4,73
Klasa IV c – wychowawca p. Anna Pawlikowska – frekwencja 94,6 % – średnia klasy 4,03
Uczniowie wyróżniający się w nauce:
- Krause Lena – średnia 5,36
- Zaleśna Zuzanna – 5,0
- Kubiak Karol – 4,72
- Górny Damian – 4,63
Klasa V a – wychowawca p. Agnieszka Krause – frekwencja 94,1 % - średnia klasy 3,99
Uczniowie wyróżniający się w nauce:
- Lipiński Kacper – średnia 5,0
- Kryniecki Miłosz – 4,63
- Ziarnik Wojciech – 4,63
- Borzykowska Emilia – 4,54
- Zalewska Kinga – 4,54
Klasa V b – wychowawca p. Marlena Barszczewska – frekwencja 94 % - średnia klasy 3,76
Uczniowie wyróżniający się w nauce:
- Michewicz Maciej – średnia 5,0
- Woźniak Marta – 4,82
- Lewandowska Klaudia – 4,73
- Kalinowski Filip – 4,64
Klasa VI a – wychowawca p. Bogusława Schier – frekwencja 92,4 % - średnia klasy 4,03
Uczniowie wyróżniający się w nauce:
- Wolińska Justyna – średnia 5,36
- Sołowiej Wiktoria – 5,0
- Roczyńska Agnieszka – 4,9
- Kalinowska Julia – 4,9
- Fabrykiewicz Piotr – 4,63
- Kalinowska Martyna – 4,63
Klasa VI b – wychowawca p. Iwona Domaciuk – frekwencja 94 % - średnia klasy 3,77
Uczniowie wyróżniający się w nauce:
- Rygielska Alicja – średnia 4,9
- Staroń Krzysztof – 4,9
- Kozubowska Agata – 4,45
- Wiśniewska Zuzanna – 4,45
Wyniki nauczania w I półroczu roku szkolnego 2014/2015
Klasa IV a
1. Kryniecki Miłosz- średnia ocen 4,9
2. Lipiński Kacper - 4,9
3. Ziarnik Wojciech - 4,72
4. Rojek Bartosz - 4,63
5. Piskor Mateusz - 4,54
Klasa IV b
1. Michewicz Maciej - 5,1
2. Fabrykiewicz Julia - 5,0
3. Lewandowska Klaudia - 4,82
4. Woźniak Marta - 4,82
5. Dąbrowska Martyna - 4,64
Klasa V a
1. Wolińska Justyna - 5,09
2. Sołowiej Wiktoria - 4,82
3. Kesler Michał - 4,73
4. Fabrykiewicz Piotr - 4,64
5. Roczyńska Agnieszka - 4,64
6. Kalinowska Julia - 4,55
7. Kukla Wiktoria - 4,55
Klasa V b
1. Staroń Krzysztof - 4,91
2. Wiśniewska Zuzanna - 4,82
3. Kozubowska Agata - 4,73
4. Krajczewski Filip - 4,73
5. Rygielska Alicja - 4,73
Klasa VI a
1. Petyk Jakub - 5,36
2. Rybicka Klaudia - 5,27
3. Sosnowska Julia - 4,81
4. Witkowska Paulina - 4,54
Klasa VI b
1. Kalinowska Zuzanna - 5,36
2. Walkiewicz Jakub - 5,18
3. Galczewska Martyna - 5,0
4. Wierzbicka Oliwia - 5,0
5. Lisińska Aneta - 4,9
6. Kamiński Arkadiusz - 4,54Wyniki nauczania w I półroczu 2013/2014 r.
Klasa IV a
- Sołowiej Wiktoria - średnia ocen 4,91
- Wolińska Justyna – 4,91
- Kesler Michał – 4,81
- Żądlak Patryk – 4,81
- Fabrykiewicz Piotr – 4,73
- Witomska Martyna – 4,73
- Kalinowska Julia – 4,64
- Fabrykiewicz Paweł – 4,55
Klasa IV b
- Kozubowska Agata – średnia ocen 5,0
- Rygielska Alicja – 4,9
- Krajczewski Filip – 4,8
- Staroń Krzysztof – 4,8
- Wiśniewska Zuzanna – 4,7
Klasa V a
- Rybicka Klaudia – średnia ocen – 5,27
- Petyk Jakub – 5,18
- Sosnowska Julia – 5,18
- Witkowska Paulina – 4,9
- Ziarnik Magdalena – 4,81
- Kowcun Wiktoria – 4,72
- Rutkowska Kinga – 4,63
Klasa V b
- Kalinowska Zuzanna – średnia ocen 5,36
- Walkiewicz Jakub – 5,36
- Galczewska Martyna – 5,27
- Lisińska Aneta – 5,09
- Wierzbicka Oliwia – 4,9
- Fabrykiewicz Nicola – 4,81
- Kamiński Arkadiusz – 4,73
- Węgliński Mateusz – 4,73
- Zamorowska Natalia – 4,73
- Zielskiewicz Justyna – 4,73
- Trzcińska Karolina – 4,64
Klasa VI a
- Kwaśniewska Aleksandra – średnia ocen 5,8
- Kowalkowska Oliwia – 5,4
- Kuraśkiewicz Natalia – 5,1
- Skiba Zuzanna – 4,8
- Błażejewski Miłosz – 4,7
- Nowak Jakub – 4,6
Klasa VI b
- Bylina Cieszymir – średnia ocen 5,4
- Kalinowska Julia – 5,2
- Polcyn Karolina – 4,9
- Stefańska Kamila – 4,8
- Fic Nikola – 4,7
- Gryszka Sylwia – 4,7
- Augustyn Bartosz – 4,6
Klasa VI c
- Ustrzycki Michał – 4,9
- Smogorzewski Maciej – 4,8